Warning: Undefined variable $ub in /data/7/8/780422c5-a450-4023-b238-09647f783367/drevokosice.sk/web/wp-content/plugins/advanced-page-visit-counter/public/class-advanced-page-visit-counter-public.php on line 148

Warning: Undefined variable $ub in /data/7/8/780422c5-a450-4023-b238-09647f783367/drevokosice.sk/web/wp-content/plugins/advanced-page-visit-counter/public/class-advanced-page-visit-counter-public.php on line 160
Pomáhame stavať z dreva - Drevokosice
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

MÁTE PROJEKT?
MY HO BUDEME REALIZOVAŤ!

Prečo si vybrať práve drevo?

Drevo je najstarší konštrukčný materiál človeka. V súčasnosti je drevo mimoriadne populárny stavebný materiál našich interiérov a exteriérov. Drevo bolo a je výborným konštrukčným materiálom, navyše dnes už empiricky aj vedecky dobre overeným a spoznaným. Je absolútne ekologicky nezávadný. Obľúbenosť dreva je podmienená aj ďalšími jeho charakteristickými vlastnosťami.Je to predovšetkým nízka tepelná vodivosť, ktorá umožňuje použiť drevo ako dobrý tepelnoizolačný materiál. Ďalej je to jeho hygroskopickosť, ktorá umožňuje odoberať v uzavretom priestore nadbytočnú vlhkosť zo vzduchu a naopak presušený vzduch nakrátko zvlhčovať.

Preukázané sú i tlmiace účinky elektromagnetického žiarenia, čo vo vzťahu k človeku vytvára pozitívnu elektroklímu drevom uzatvoreného priestoru. Spolu tieto vlastnosti pre človeka vyvolávajú osobitnú pohodu pri pobyte v interiéri s dostatočným množstvom dreva. Napomáha tomu i schopnosť tlmiť hluk, pohlcovať pachy a napokon i príjemný vzhľad a omak dreva. V drevených interiéroch je človeku spravidla príjemne, napr. pri železe a skle sa dá robiť, ale nie bývať, a pri umelej hmote už vôbec nie.

Naše portfólio služieb

Krovy

Krovy na objednávku podľa projektov

Dodávky dreva

Dodávky dreva na domy, strechy, záhradných domčekov a altánkov

Meranie a hobľovanie

Meranie a hobľovanie

Rozvoz objednaného tovaru

Rozvoz objednaného tovaru

Stavebné rezivo

Stavebné rezivo, Hranoly, Dosky, foršne

Šalovacie dosky

Šalovacie dosky

Vykurovacie drevo

Suché vykurovacie drevo do kozubov rôznych rozmerov

Pre firmy

Dodanie stavebného reziva pre stavebné firmy

Pre našich zákazníkov dodávame stavebné rezivo ako sú hranoly, late, krovy na strechy, dosky. Takisto režeme strechy na objednávku podľa výkresovej dokumentácie – hranoly, dosky, foršne, late. Naše rezivo Vám nielenže predáme, ale Vám ho aj ku Vám dopravíme. Zabezpečujeme dopravu v Košiciach, ale aj v okrese Gelnica, okrese Košice okolie, okrese Michalovce, okrese Rožňava, okrese Sobrance, okrese Spišská Nová Ves, okrese Trebišov, okrese Bardejov, okrese Humenné, okrese Kežmarok, okrese Levoča, okrese Medzilaborce, okrese Poprad, okrese Prešov, okrese Sabinov, okrese Snina, okrese Stará Ľubovňa, okrese Stropkov, okrese Svidník, okrese Vranov nad Topľou. Predaj reziva kosice, drevo kosice, hranoly, dosky, krovy na strechy hranoly, rezivo, predaj krovov na strechy, doprava Ak potrebujete pomoc so samotnou stavbou domu, altánku, prístrešku pre autá či záhradného domčeka, naša výroba zahŕňa aj to.

Neváhaj a kontaktuj nás!